Hareket67

AKSAKAL AMELİYAT OLDU..

AKSAKAL AMELİYAT OLDU.. Kdz.Ereğli Demokrat gazetesinin deneyimli çalışanı ve köşe yazarı, Ereğli basın camiasının usta kalemlerinden gazeteci Hüseyin Aksakal yaşadığı rahatsızlıktan dolayı ameliyat oldu. Bir süredir bel fıtığı rahatsızlığı yaşayan Aksakal, Ereğli Echomar Hastanesi’nde yapılan muayene ve incelemelerin ardından 8 Ocak Çarşamba günü ameliyata alındı. Yaklaşık 2 saat süren operasyonun ardından tedavisinin devamı için odaya […]

AKSAKAL AMELİYAT OLDU..
09 Ocak 2020 - 14:16 'de eklendi.

AKSAKAL AMELİYAT OLDU..

Kdz.Ereğli Demokrat gazetesinin deneyimli çalışanı ve köşe yazarı, Ereğli basın camiasının usta kalemlerinden gazeteci Hüseyin Aksakal yaşadığı rahatsızlıktan dolayı ameliyat oldu.

Bir süredir bel fıtığı rahatsızlığı yaşayan Aksakal, Ereğli Echomar Hastanesi’nde yapılan muayene ve incelemelerin ardından 8 Ocak Çarşamba günü ameliyata alındı.

Yaklaşık 2 saat süren operasyonun ardından tedavisinin devamı için odaya alınan Aksakal Cumartesi gününe kadar hastanede kalacak.

Ameliyat sonrası kendisine ilk geçmiş olsun ziyaretini gerçekleştiren çalışma arkadaşlarına kendini iyi hissettiğini belirten Aksakal, “bir an önce iyileşerek görevime devam etmek istiyorum, bunun dışında bir sıkıntım yok. Rahatsızlığım ve ameliyatım süresince hastane yönetimi ve çalışanlarına gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Aksakal, çalışma arkadaşları nezdinde tüm gazeteci arkadaşlarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlayarak, başarı dileklerini iletti.

Hareket Medya ailesi olarak, meslektaşımıza tekrar geçmiş olsun diyor, acil şifalar diliyoruz.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER