Hareket67

AK PARTiLİ MECLİS ÜYELERİNDEN KELEŞ’E ZİYARET..

KDz. Ereğli’de AK Partili Belediye Meclis Üyeleri’nin, Kdz Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Keleş’i ziyaret ettiği bildirildi. Ereğli TSO’dan ziyaretle ilgili yapılan açıklamada, şunlar kaydedildi; “Kdz Ereğli AK Partili Belediye Meclis Üyeleri; Kdz Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Keleş’i makamında ziyaret ettiler. Gerçekleştirilen ziyarette, Meclis Başkanı İlhan […]

AK PARTiLİ MECLİS ÜYELERİNDEN KELEŞ’E ZİYARET..
02 Mayıs 2018 - 15:47 'de eklendi.

KDz. Ereğli’de AK Partili Belediye Meclis Üyeleri’nin, Kdz Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Keleş’i ziyaret ettiği bildirildi.

Ereğli TSO’dan ziyaretle ilgili yapılan açıklamada, şunlar kaydedildi;

“Kdz Ereğli AK Partili Belediye Meclis Üyeleri; Kdz Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Keleş’i makamında ziyaret ettiler. Gerçekleştirilen ziyarette, Meclis Başkanı İlhan Yazıcıoğlu ve Yönetim Kurulu Üyesi Özgür Erdoğan yer alırken, Kdz Ereğli Belediye Meclis Üyeleri; Reşat Latif, İhsan Yazıcıoğlu, Yusuf Kalay, Fevzi Mazlum, M. Mustafa Şentürk, Turgay Aydın, Sezai Meriç, Mehmet Erdoğan ve Sabri Dinç yer aldılar.

Kdz Ereğli Belediye Meclis Üyeleri,  Yönetim Kurulu Başkanımız Arslan Keleş’e ve Meclis Başkanımız İlhan Yazıcıoğlu’na yeni görevlerinde başarılar dileyerek hayırlı ve uğurlu olması temennisinde bulundular. Ayrıca Belediye Meclis Üyeleri; İlçemiz adına verilecek mücadelelerde sonuna kadar destek vereceklerini belirttiler.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kdz Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Keleş ve Meclis Başkanı İlhan Yazıcıoğlu Kdz Ereğli AK Partili Belediye Meclis Üyelerine teşekkür ettiler.”

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER