Hareket67

7A MARKET GELENEKSEL İFTARI..

Kdz.Ereğli’de faaliyet gösteren 7A Yapı Market sahibi Mehmet Alim her sene düzenlediği iftar programını bu sen de devam ettirdi. 25 Mayıs 2018 Cuma akşamı, iş dünyasının önemli isimlerini bir araya getiren iftar programı Kdz.Ereğli İlçesine bağlı Gülüç Beldesindeki Büyük Anadolu Otel A katında düzenlendi. Yaklaşık 200 kişilik iftar programında konuklarını kat girişinde karşılayan Mehmet Alim, […]

7A MARKET GELENEKSEL İFTARI..
26 Mayıs 2018 - 13:09 'de eklendi.

Kdz.Ereğli’de faaliyet gösteren 7A Yapı Market sahibi Mehmet Alim her sene düzenlediği iftar programını bu sen de devam ettirdi.

25 Mayıs 2018 Cuma akşamı, iş dünyasının önemli isimlerini bir araya getiren iftar programı Kdz.Ereğli İlçesine bağlı Gülüç Beldesindeki Büyük Anadolu Otel A katında düzenlendi.

Yaklaşık 200 kişilik iftar programında konuklarını kat girişinde karşılayan Mehmet Alim, misafirleriyle tek tek ilgilendi. Program sonrası yine kat girişinde, her misafiri için hazırladığı Osmanlı Arması tablosu hediyesi ile uğurlayan Mehmet Alim, Allah seneye tekrarını nasip ederse tekrar görüşmek ümidiyle diyerek, artık gelenekselleşen iftar programını sona erdirdi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER