Hareket67

6+1’den ilk yayın

6+1’den ilk yayın Kdz.Ereğli’de sosyal medya üzerinden canlı yayınlar ile vatandaşı bilgilendirme görevi üstlenen gazeteciler, birleşerek bir yayın birliği oluşturdular. Bölgemizde sosyal medya üzerinden yayın yapan deneyimli ve bilgili gazetecilerin birleşerek oluşturdukları yayın birliği; ilk programını 11 Ocak Cumartesi günü gerçekleştirdi. Program adının 6+1 olarak kararlaştırıldığı yayında kemik kadro Karatren’den Şenol Azman, Sakıncalı Piyade’den Altan […]

6+1’den ilk yayın
13 Ocak 2020 - 12:01 'de eklendi.

6+1’den ilk yayın

Kdz.Ereğli’de sosyal medya üzerinden canlı yayınlar ile vatandaşı bilgilendirme görevi üstlenen gazeteciler, birleşerek bir yayın birliği oluşturdular.

Bölgemizde sosyal medya üzerinden yayın yapan deneyimli ve bilgili gazetecilerin birleşerek oluşturdukları yayın birliği; ilk programını 11 Ocak Cumartesi günü gerçekleştirdi.

Program adının 6+1 olarak kararlaştırıldığı yayında kemik kadro Karatren’den Şenol Azman, Sakıncalı Piyade’den Altan Akçakese, Medya Ereyli’den Hasan Sarıalp, Yeni Ufuk’tan Sina Çıladır, Hareket Medya’dan Engin Pınar, Halk Postası’ndan Mehmet Öztürk ve gazeteci Seyfi Poyraz’dan oluştu.

Kamera arkasında Sakıncalı Piyade’den Olgaç Akçakese ve Çilek67’den Melih Karaarslan’ın rejiliğini yaptığı programın ilk konuğu Batu Müftüoğlu oldu.

Müftüoğlu’nun konuk olduğu ilk programda; Ereğli Geleceğini Konuşuyor Platformu, Ereğli ile Erdemir arasındaki diyaloglar değerlendirildi.

Yayın sonrası açıklama yapan program yapımcısı Sina Çıladır, ‘kadromuz genişleyecek’ dedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER