Reklamı kapat

Reklamı kapat
Hareket67

40 çocuk daha erkekliğe ilk adımını atacak

40 çocuk daha erkekliğe ilk adımını atacak Kdz.Ereğli Beşiktaş taraftarları Derneği Başkanı Tarkan Atik, geleneksel hale getirdikleri ve bu sene sekizincisini düzenledikleri sünnet şöleninde 40 çocuğun daha Beşiktaş Taraftarları Derneği ile erkekliğe ilk adımlarını atacaklarını söyledi. Ereğli’ de yaptığı sosyal sorumluluk projeleri ile her kesimden övgü alan Beşiktaş Taraftarları Derneği, geleneksel hale getirdikleri sünnet şöleninin […]

40 çocuk daha erkekliğe ilk adımını atacak
10 Ağustos 2018 - 9:58 'de eklendi.

40 çocuk daha erkekliğe ilk adımını atacak

Kdz.Ereğli Beşiktaş taraftarları Derneği Başkanı Tarkan Atik, geleneksel hale getirdikleri ve bu sene sekizincisini düzenledikleri sünnet şöleninde 40 çocuğun daha Beşiktaş Taraftarları Derneği ile erkekliğe ilk adımlarını atacaklarını söyledi.

Ereğli’ de yaptığı sosyal sorumluluk projeleri ile her kesimden övgü alan Beşiktaş Taraftarları Derneği, geleneksel hale getirdikleri sünnet şöleninin bu sene sekizincisini gerçekleştirecek.

11 Ağustos Cumartesi akşamı Saat 19:03’ de, dernek binalarının önünde etkinliğin başlayacağını ve daha sonra da amfi tiyatroda devam edeceğini kaydeden Atik; “ Biz bu sene Karadeniz Ereğli Beşiktaş Taraftarlar Derneği olarak toplu sünnet şölenimizin 8.’sini yapacağız. 11 Ağustos Cumartesi günü saat 19.03’te etkinliğimiz derneğimizin önünden başlayıp amfi tiyatroda devam edecek. Yine 40 tane çocuğumuz bizimle birlikte erkekliğe ilk adımını atacak. Ben bütün Ereğli halkını, bütün dostlarımızı, arkadaşlarımızı, taraflı ve tarafsız bütün taraftarlarımızı Beşiktaşlısı olsun, Galatasaraylısı, Fenerlisi olsun, Trabzonlusu olsun bütün dostlarımızı Amfi Tiyatroya bizim ile birlikte, o çocuklarla beraber erkekliğe ilk adımlarını atarken bizim yanımızda olup, misafirlerimiz olmasını bekliyoruz” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER