Hareket67

3 BOYUTLU TASARIM VE YAZICI KULLANIMI..

3 BOYUTLU TASARIM VE YAZICI KULLANIMI.. Kdz. Ereğli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı iş birliği ile Kdz. Ereğli İlçesinde görevli öğretmenlere, “3 Boyutlu Tasarım ve Yazıcı Kullanımı” eğitimi verilecektir. Ajansın teknik destek hibe programından sağlanan finansman ile en az 25 ve üzeri eğitimci proje eğitimi ile buluşacak. Kdz. Ereğli İlçe Milli […]

3 BOYUTLU TASARIM VE YAZICI KULLANIMI..
26 Temmuz 2019 - 17:39 'de eklendi.

3 BOYUTLU TASARIM VE YAZICI KULLANIMI..

Kdz. Ereğli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı iş birliği ile Kdz. Ereğli İlçesinde görevli öğretmenlere, “3 Boyutlu Tasarım ve Yazıcı Kullanımı” eğitimi verilecektir. Ajansın teknik destek hibe programından sağlanan finansman ile en az 25 ve üzeri eğitimci proje eğitimi ile buluşacak.

Kdz. Ereğli İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail AKSOY ve BAKKA arasında sözleşme imzalandı. 

Kdz. Ereğli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü önderliğinde başlatılan ve projelerden sorumlu Merih Şuğle Ortaokulu Bilgisayar Öğretmeni Berru SAĞIR ve Çiğdemli Ortaokulu Sosyal Bilgiler Öğretmeni İbrahim TURAN’ın birlikte yürüttüğü çalışmaların sonucunda Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı’na sunduğu başvuru ile en az 25 ve üzeri eğitimci, 3 boyutlu tasarım ve yazıcı kullanımı konusunda kendilerini geliştirme imkanı elde edecek.

Eğitimler sonunda beklenen sonuçlara bakıldığında; eğitim projesi kapsamında, 25 öğretmen, 21. yy becerilerinden olan 3 boyutlu yazıcı teknolojileri kullanımı konusunda bilgi sahibi olarak, daha donanımlı ve ülke ekonomisine katkı sağlayacak bireyler yetiştirebilecektir. Yapılacak olan eğitim sonucunda katılımcı 25 öğretmene katılım belgeleri verilecektir. Proje katılımcısı öğretmenler okullarında bulunan ya da temin edecekleri 3 boyutlu yazıcıları eğitim öğretim ortamlarında nasıl faydalanabileceklerini öğreneceklerdir.

Eğitimler toplamda 5 gün ve 30 saat olarak planlanmakta olup, belirlenen tarih aralığı ise; 2-6 Eylül 2019 olarak düşünülmektedir.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER