Hareket67

15 Temmuz Demokrasi Nöbeti..

15 Temmuz Demokrasi Nöbeti.. Türk Milletinin 15 Temmuz 2016 tarihinde yazdığı destan sonrası 15 Temmuz Milli Birlik ve Demokrasi Günü olarak  kutlanan etkinlikler çerçevesinde bu akşam saat 21:00’da Atatürk Anıtı önünde protokol ve vatandaşların katılımıyla Demokrasi Nöbeti tutuldu. Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık’ın konuya dair açıklaması şu şekilde oldu: İlçe protokolümüz ve halkımızın katılımıyla 15 […]

15 Temmuz Demokrasi Nöbeti..
15 Temmuz 2019 - 22:56 'de eklendi.

15 Temmuz Demokrasi Nöbeti..

Türk Milletinin 15 Temmuz 2016 tarihinde yazdığı destan sonrası 15 Temmuz Milli Birlik ve Demokrasi Günü olarak  kutlanan etkinlikler çerçevesinde bu akşam saat 21:00’da Atatürk Anıtı önünde protokol ve vatandaşların katılımıyla Demokrasi Nöbeti tutuldu.

Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık’ın konuya dair açıklaması şu şekilde oldu:

İlçe protokolümüz ve halkımızın katılımıyla 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü törenlerindeyiz.  Cumhuriyet ve demokrasimize karşı gerçekleştirilen hain saldırıyı 3. yıl dönümünde bir kez daha lanetliyorum. En önemli gücümüz birlik ve beraberliğimiz. Bu ülkenin bütün yurttaşları büyük felaketler karşısında bir ve beraber olmayı her zaman bilmiştir. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk”ün “Egemenlik Kayıtsız Şartsız Milletindir”  sözünü , Gazi Meclisimizin önemini hiç bir zaman unutmayacağız, unutturmayacağız.  Herkes bilsin ki 15 Temmuz’un kahramanlarına, şehit ve gazilerimize sevgi, saygı ve şükran duygularımız eksilmeyecek.  Şehitlerimizi rahmetle anıyor, gazilerimize şükranlarımı sunuyorum.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER