Hareket67

10 Ocak’ta anlamlı afiş..

10 Ocak’ta anlamlı afiş.. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, gazeteciler için bir gece düzenledi. Kdz.Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu’nun da katıldığı yemekli organizasyonda gazeteciler hem çalıştı hem eğlendiler. O Ses Türkiye yarışmasına da katılan Tolga Basan ve arkadaşlarının müzikleri eşliğinde yapılan organizasyona Ereğli ve Alaplı’dan gazetecilerin yanı sıra belediye başkan […]

10 Ocak’ta anlamlı afiş..
11 Ocak 2020 - 13:07 'de eklendi.

10 Ocak’ta anlamlı afiş..

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, gazeteciler için bir gece düzenledi.

Kdz.Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu’nun da katıldığı yemekli organizasyonda gazeteciler hem çalıştı hem eğlendiler.

O Ses Türkiye yarışmasına da katılan Tolga Basan ve arkadaşlarının müzikleri eşliğinde yapılan organizasyona Ereğli ve Alaplı’dan gazetecilerin yanı sıra belediye başkan yardımcıları, idare amirleri de katıldılar.

Başkan Posbıyık kısa bir konuşma yaptı. Gazetecilerin gününü kutladı. Konuşmasının bir bölümünde ‘bizi de eleştirin ama bizimle alakalı konularda bizden de bilgi alarak eleştirin’ dedi.

Kaymakam Çorumluoğlu’da konuşmasında gazetecilerin günün kutlarken aynı zamanda ‘İdareciler Günü’ olduğunu hatırlattı.

Gazetecilere isimlerine hazırlanmış hediyelerin verildiği programda, duvara monte edilmiş afiş oldukça anlamlıydı.

Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün 1930 yılında, gazete okurken çekilmiş fotoğrafının yanında; ‘’Gazeteciler gördüklerini, düşündüklerini, bildiklerini samimiyetle yazmalıdır’’ sözünü eklemişler.

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER